Město Žandov

otočnᡠwebkamera

Tělocvična Žandov
Logo Obec občanům


InfoKanál logo

Mapa s textem Nahlášení pálení
 

Obec občanům

Vážení občané, naše město se zapojilo do energetické soutěže v
rámci projektu Obec občanům, kde pro domácnost i místní firmy a spolky získala exklusivní ceny za
elektřinu a plyn. Využijte možnosti bezpečně šetřit až desítky procent a přihlaste se.
Více informací o soutěži získáte na webu města nebo v informačním letáčku, který naleznete ve vaší schránce. Zapojte se i Vy a získejte další volné prostředky pro Vás.
Také na http://www.zandov.obecobcanum.cz najdete další doplňující informace, anebo se rovnou můžete přihlásit online.

 

Projekt OBEC OBČANŮM umožní ušetřit občanům Žandova na energiích v průměru 5 250 Kč ročně

                

Občané Žandova se nyní mohou připojit k  více než 68 000 domácnostem a 570 obcím po celé České republice využívajících výhod úspěšného celorepublikového projektu s názvem Obec občanům.

Projekt si klade za cíl vytvářet obcím a domácnostem volné finanční prostředky, které umožní zlepšovat prostředí v obcích a městských částech. Mezi obce, které se již do projektu zapojily, patří Česká Kamenice, Vilémov, Jablonné v Podještědí, Chlumec a mnohé další. V první fázi se projekt soustředí na vytváření volných prostředků obcím a občanům prostřednictvím snižování výdajů za zemní plyn a elektřinu.

Zapojené domácnosti v minulých letech průměrně ušetřily na energiích 5 250 Kč ročně. Celý proces realizace úspory je navíc zcela jednoduchý, jelikož veškerý administrativní a klientský servis vyřizuje partner projektu společnost Terra Group, která je zároveň garantem kvality projektu.

ZAPOJTE SE A ZÍSKEJTE VÝHODNĚJŠÍ ENERGIE

Občané Žandova se mohou zapojit a ušetřit v průměru 5 250 Kč. Přihlášku pro domácnosti můžete vyplnit na webu www.zandov.obecobcanum.cz nebo telefonicky s koordinátorkou projektu Alenou Roušalovou na tel. čísle:

731 119 616.

Upozornění pro naše občany